administrare streptoccocinum ch30?

Boli genitale feminine Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MembruMobileApp1519072654 cu 6 ani in urma.

Buna ziua.As vrea sa stiu va rog cum sa administreze streptoccocinum ch30 la un copil de 4 ani si jumatate.in ultimele 3 luni a luat foarte mult antibiotic pt streptococul beta hemolitic.se trateaza infectia si apoi la ceva timp apare iar.as vrea sa incerc pe cale homeopata sa scapam de infectie.Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectiile-streptococice_665