ACO Yaz

Boli genitale feminine

Postata de sika cu 13 ani in urma.

Salut! Am fost diagnosticata de chist ovarian si ginecologul mi-a recomandat aco yaz ca tratament. Am inceput sa iau de 2 saptamani. As vrea sa va intreb, cand apar efectele? e normal durerea si marirea sanilor din prima saptamana? mi-au aparut si vene pe sani...mersi de raspuns:)

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu, nu e normal. Ginecologul NU SE OCUPA DE ASA CEVA, ci endocrinologul!! corect era sa te trimita la endocrinolog. Trebuie facute analize hormonale inainte de a prscrie anticonceptionale. Eu am facut un nodul la san fiind exact in situatia ta. Adseaza-te urgent unui medic endocrinolog.