spina bifida

Boli ereditare si congenitale

Postata de corina98111071 cu 15 ani in urma.

Buna , am o nepoata cu spina bifida mielingocel ,afacut operatie la 6 luni acum are 23 de ani ,si dintro data nu mai poate merge bine ,va rog ajutatima daca stie cineva un doctor sau clinici ,

Raspunsuri (4)

corina98111071

acum 15 ani

Va rog sa ma ajutati cine cunoaste un doctor bun in hoeopatie.Va multumesc

corina98111071

acum 15 ani

Buna ,va rog sa ma ajutati ,cine cunoaste un doctor bun inHOMEOPATIE pentru a ameliora o spinabifida.Va multumesc

liana2009

acum 14 ani

Buna. noi l-am operat la 3 luni.Cum a evoluat pana la varsta de 23 de ani?
Are cumva si incontinenta urinara?
NOI AM INCERCAT CU BIOREZONANTA. Suntem la inceput. cAUTAM SI NOI UN HOMEOPAT BUN DACA AM SA FIU MULTUMMITA PROMIT CA AM SA VI-L DAU.
SANATATE MULTA.DOAMNE AJUTA !

etepisi

acum 14 ani

Eu sunt din Galati,si medicul meu de fam. este specialist in homeopatie si acupunctura.Este foarte priceputa si pune suflet in tot ce face.Se numeste DR.Anghel Nicoleta,are cab.pe str.Armata Poporului nr.65,nr tel.fix 0236461524 si mobil 0745501551.Multa sanatate!