Sindromul TORCH

Boli ereditare si congenitale

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

multumesc pt promtitudinea si seriozitatea cum abordati problemele bolnavilor.
va rog sa-mi dati un sfat pt pilozitatea de pe barba care ma supara foarte mult,si ma necajeste de 15 ani.va multumesc

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dori mai multe informatii,despre fertilizarea in vitro , de la persoane , care au beneficiat de aceasta procedura si carora le-a reusit, sau nu le-a reusit. Va multumesc mult.