probleme sexuale la copiii

Boli ereditare si congenitale

Postata de opris_1 cu 14 ani in urma.

urgent va rog.am o fetita de 5 ani si afost diagnosticata cu ipsatie in urma cu 3 ani.cine nu stie ce inseamana este o boala sexuala la copii.a urmat un tratament dar totusi au reaparut probleme.eu am ras cand am auzit ca un copil asa mic se poate masturba dar apoi am plans pt este ceva real.inainteaza in varsta si imi este teama .nu pot fi mereu in preajama ei marefer cand este de exemplu la gradinita.ma gandesc mereu ca poate ...nu stiu face ceva urat.se joaca foarte mult cu baietii.daca cineva a avut aceeasi problema va rog ajutati-ma cu un sfat.ce pot face sa previn pt ca nu pot discuta cu un copil de 5 ani despre sex.poate un medic psihiatru imi poate da un sfat pt ca stiu ca de acest domeniu apartine aceasta boala.multumesc!!!!!

Raspunsuri (2)

silvia

acum 14 ani

Scrie pe GOOGLE cuvantul ''''ipsatie'''' si vei gasi mai multe informatii despre subiect.Sanatate.

raluca

acum 14 ani

se poate trata
mergi cu copilul la spitalul obregia, sectia V