parafimoza la adulti

Boli ereditare si congenitale

Postata de georgepinti cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Imi poate spune cineva daca din cauza acestei parafimoza nu simt placerea in timpul actului sexual oare? De-aia ejaculez si mai greu oare? deci in stare de erectie nu mi se decaloteaza.. si doctoru mi-a spus ca am si parafimoza dupa ce mi-a taiat frenul..si inca o intrebare.. daca m-as opera ma voi obisnuii cu senzatia de dupa sa am capul penisului ca la turci mereu afara? l`am tinut cateva ore in chilot belit si cred ca il am foarte sensibil ca era o senzatie foarte ciudata.. astept niste raspunsuri la ce am zis aici e posibil.. Multumesc!

Raspunsuri (2)

georgepinti

acum 13 ani

nimeni nu poate raspunde?

Iuli

acum 13 ani

Ai mai pus aceste intrebari si ti s-a raspuns atat decatre mine cat si de un medic. Citeste acolo.