Hipertermia maligna

Boli ereditare si congenitale Hipertermie maligna

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

V?? rog s??-mi dea ??i mie cineva rela??ii lagat de profesionalismul dl.dr. Malin C-tin, neuroghirurg la spitalul Floreasca. Am o problem?? destul de serioas?? la coloan?? ??i nu??tiu la ce medic s?? m?? operez.Sunt foarte speriat?? c?? n-a?? mai putea merge,sunt o fire activ?? ??i nu??tiu ce a?? face.

Raspunsuri (1)

lazarescu1115789

acum 15 ani

du-te la spitalul bagdasar-arseni la profesorul gorgan il gasesti in policlinica la camera 7 dar trebuie sa il astepti e forte ocupat dute cu analizele vorbeste cu el si o sa iti zaca ce este de facut ai incredere in el este un profesionist