Displaziile ectodermale

Boli ereditare si congenitale

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

buna sint mama a unui baietel care sufera de acest cunplit diacnostic va rog intrati pe birlogul doamnei irina raislar si spunetimi ce sanse am sami vindec copilul sint o mama disperata care are nevoie de ajutor am nevoie de mai multe informati despre acest diacnostic va rog multumesc astept raspuns

Raspunsuri (3)

loredana267

acum 15 ani

as dori sa aflu si eu mai multe info despre aceasta boala: daca exista vreun medic in tara care se ocupa de aceste cazuri, pentru ca din cate am vazut eu sunt doar 4 cazuri de aceasta boala in Romania. Eu caut informatii pentru parintii unui baietel de 2 ani care a fost diagnosticat cu aceasta boala in urma u o sapt. V-as fi recunoscatoare pentru orice fel de informatie. Mutumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna sint mama baietelului diacnosticat cu displazie ectodermala am revenit cu o mare rugaminte daca se poate asi dori sa iau legatura cu toti parinti care au aceste probleme de sanatate cu copii lor avem nevoie de mai multe informati de exenplu ce pot face in cazul in care copilul este agitat la scoala nu este atent are probleme de conportament cunva aceste sintome apar la acest diacnostic si la ce asi putea sa ma astept de acum incolo astept orce informatie la adresa de imeil [email protected] sau la tel 0721058808 va multumesc si astept raspuns cu mai multe informati

Aly

acum 9 ani

Pacat nu stiu foarte multe despre aceasta boala genetica din cate am aflat dar da doamne sa am si eu !