Probleme cu stomacul ?

Boli digestive functionale

Postata de Utilizator11584990841 cu 4 ani in urma.

Bună seara am și eu o problemă de ceva timp după fiecare masă aveam niște înțepături în zona gurii stomacului pe care le-am ignorat iar acum recent am o senzație de foame sau durere nu știu exact cum să explic dar asta vine și cu o senzație de arsură și de greață vă rog dacă puteți să îmi dați un răspuns.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/cum-sa-scapi-de-durerea-de-stomac-5-solutii-rapide_15697