Durere testicul stang plus burta partea stanga jos?

Boli digestive functionale

Postata de Utilizator11543497882 cu 5 ani in urma.

De doua zile simt o durere ascutita dar nu insuportabila a testiculului stang si totodata aceiasi durere si de la incheietura piciorului putin mai sus tot pe stanga...mai mult cand merg sa urinez, fac foarte colorat, rosu-maroniu ca si cum as fii deshidratat sau racit dar nici vorba de raceala...
Mentionez ca, cu o zii inainte de a aparea durerea am fost foarte intaratat de o fata si lasat neterminat...e posibil sa fie ceva hormonal?

Raspunsuri (2)

Utilizator11699054180

acum 5 luni

Cum ai rezolvat? că așa pățesc eu acum.

Utilizator11704233357

acum 3 luni

și eu pățesc lafel, în anii trecuți în perioada iernii aveam tot asa durere de testicul stâng, dar nu mai. mult de 3 4 zile și trecea de la sine, anul acesta deja simt de peste 30 de zile o mica durere foarte sâcâitoare, mai ales când conduc mașina cu ambreiaj, în trafic nu pot sa stau mai mult de 2 ore ca ma apucă deranjul, plus durere ușor inghinala și lombar. nu știu încotro sa ma îndrept.