vanatai, echimoza

Boli de piele

Postata de luma cu 14 ani in urma.

Stie cineva de ce ma invinetesc repede? Parca sunt un copil mic toata sunt plina de vanatai pe picioare, poate ma si lovesc dar poti numara zilnic cate 4 pe fiecare membru,nu ma dor dar ma mir de ce le fac.

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 14 ani

Vase capilare cu pereti fragili, sensibili care se sparg usor. Se poate face tratament cu laser.

drobot

acum 14 ani

incearca sa urmaresti subiecte legate de o boala Lupus sau oricum de boala ce tine de imunitate nu e de glumit eu ma chinui de aproape un an si nu ii dau de capat

Andra30

acum 14 ani

Lipsa de vitamine, stare de nervozitate, stres

codrina

acum 10 ani

de treci codrii de arama................................