urgent,URGENT....

Boli de piele

Postata de simona166117244 cu 15 ani in urma.

Buna madik,
Ar putea fi vorba de o dereglare homonala asa ca niste analize ti-ar putea da un raspun sigur.
Insa, iti recomand si un control ginecologic si niste analize , pt a sti cauza acelor scurgeri abundente.
N-ar fi rau ca la recomandarea medicului ginecolog sa iei anticonceptionale, care-ti si regleaza menstruatia si e foarte posbil ca acele dureri insuportabile sa dispara.
Sanatate maxima!

Raspunsuri (1)

fabian3135879

acum 14 ani

Am o cunostinta care are pemfigus vulgar.Ce sanse de vindecare are?Stie cineva un tratament sau ceva?S-a mai confruntat cineva cu asa ceva?????????