un tip de cosuri

Boli de piele

Postata de marcelinmihaila cu 10 ani in urma.

Buna ziua as vrea si eu niste informatii in legatura cu cosurile mia iesit un fel de cosuri pe tot corpul chiar si in cap si intre degetele de la maini din ce cauza am 29 de ani as dori si eu un raspuns daca se poate?

Raspunsuri (1)

Ungur Viorela

acum 10 ani

SI eu am avut mult timp probleme cu cosurile
Nu stiu exact cauza ta, dar iti pot recomanda tratament pe baza de 100% ulei de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Uleiul de arbore de ceai(tea tree) este cunoscut ca contine compusi antibacteriali si antimicrobiali foarte puternici.
La mine cremele de cosuri de la Thursday Plantation au functionat extraordinar de bine si m-au scapat de toate cosurile.

Iti mai recomand sa schimbi sapunul normal cu un sapun pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation pentru distrugerea eficenta a bacteriilor si pentru controlul excesului de sebum.

Iti mai recomand macar o saptamana sa mananci doar fructe si legume sa vezi cum se comporta cosurile