un fel de cosuri/bubite in zona genitala

Boli de piele Infectie molluscum contagiosum

Postata de ale123 cu 10 ani in urma.

Buna ziua
De aprox 3-4 luni miau aparut un fel de crescaturi de piele in zona genitala, nu sunt cosuri pentru ca nu se pot sparge sunt doar niste chestii de piele asa..nu ma mananca nici nu ma dor dar la inceput erau doar 2-3 si acuma sunt vreo 10

am pus si o poza pentru a se vedea despre ce vb....vreo idee ?

Raspunsuri (3)

manuela53

acum 10 ani

Nu merge fotografia . Poate fi vorba de condiloame , provocate de virusul HPV , daca e asa , boala este transmisibila si greu de vindecat

Roxana

acum 10 ani

Poate fi molluscum contagiosum.Intra pe site-ul acesta.

yoooo

acum 9 ani

buna...in fiecare luna dupa ce termin ciclul imi iese o bubita cu ceva alb pe ia langa zona intima si nu stiu ce sa fac e cv grav ......vreau un raspuns urgentt !!!