Umflatura tare sub piele pe umarul drept

Boli de piele

Postata de crissu24 cu 10 ani in urma.

Buna ziua ! Ma numesc Cristina , am 19 ani. De un an si un pic , mi-a aparut pe umarul drept o umflatura , nu stiu cum sa ii zic . In prima instanta avea aspectul unui cos, iar cu timpul am vazut ca nu trece si creste , nu foarte mult , dar e mai mare , de vreo 2 ori decat un cos. La inceput avea culoarea un pic mai inchis decat culoarea pieli , Iar acum e mov-maronie. Si e foarte tare la atingere. Nu ma doare . Nu-mi da nici un semn ca ar fi acolo sa spun asa. E foarte inestetica. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Utilizator11604867374

acum 3 ani

Am si eu promblema asta ai aflat ce este ?

Utilizator21607380638

acum 3 ani

am patit si eu odata. crescuse ca o bila pe umarul stang, iar la un moment dat s-a spart si iesea lichid si grasime ca dintr-un coČ™.Se poate sa fie grasime adunata sub piele.