Umflatura pe penis

Boli de piele

Postata de cristiancristi cu 8 ani in urma.

Buna ziua , am aproape 17 ani side ceva timp,peste ata penisului,adica spre gaura penisului unde urinez este o zona umflata lunga de 1 cm si ceva..Mi-e foarte frica de lucrul acesta,pentru ca nu stiu daca e ceva normal si am refuzat primul act sexual ( inca sunt virgin ) din aceasta cauza..va disparea aceasta problema?

Raspunsuri (4)

FreeStyle11

acum 8 ani

Boala sexuala nu are cum sa fie, daca esti virgin, prin urmare poate sa fie un cos sau pur si simplu nimic grav.Mergi la un control pt a afla ce ai.Si daca nu te deranjeaza cu nimic atunci poti face sex linistit.

cristiancristi

acum 8 ani

Imi e doar rusine sa nu spuna ceva partenera mea..
@Dr.Dobre, o sa va trimit astazi o poza.

FreeStyle11

acum 8 ani

Dute la medic si vezi ce e.Nu trebuie sa-ti fie rusine, mai ales daca nu ai nimic grav, ci doar ceva trecator.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 8 ani

Trimite Foto CLARA la [email protected]
Cu stima,
Dr. Dobre