umflatura pe penis

Boli de piele

Postata de marius1990 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ....am o umflatura pe pielea penisului de 2 saptamani daca apas tare p ea ma doare ....o poza..........http://postimage.org/image/yw3cwlkrf/ .............MULTUMESC

Raspunsuri (5)

marius1990

acum 11 ani

si inca cva nu am avut contact sexual de 2 ani ........

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Un consult dermato- venerologic si/sau urologic este recomandat.

marius1990

acum 11 ani

asa la prima vedere e ceva grav ??

Utilizator11604353669

acum 3 ani

Eu nu ma masturbam deloc încât sa ejaculed dar astăzi m am masturbat de 5 ori cu ejaculări de la prima la ultima cu ejaculări mai mici la ultima în seara asta am continuat sa o fac forțat chiar dacă penisu era umpic prea "obosit" pot spune și a fost cam dureroasa și rapida și agresiva am avut durere la tot nivelul penisului inafata de cap fiind forțată și rapida în cam 4 6 minute o ejaculare micuța pot spune și am plecat după la bucătărie și apoi făcând dus am sesizat ca de la tot împrejurul penisului era umflat nu am dureri decât foarte mici decât dacă apăs iar dacă trag de piele spre cap ma doare puțin mai tare, da am 14 ani și îmi este frica sa spun mamei și nu știu ce sa fac sunt speriat și îmi fac griji cum se poate rezolva orice va rog răspunsuri serioase sunt foarte îngrijorat

Utilizator11636379082

acum 2 ani

Salut la fel am și eu cum se repemdiaza problema o am de ceva timp e ceva crema