umflatura langa coloana in partea lombara

Boli de piele

Postata de jojolicious cu 12 ani in urma.

mia aparut cam de 4 zile .. la inceput a fost doar o simpla durere , dar acum sa umflat foarte tare si e rosie .. abia pot s ma deplasez .. azi am fost la urgente si nu s`a uitat nimeni la mine pt k nu am trimitere .. mam dus si la medicul de familie si era terminat programul .. de asta am ajuns la spital unde nu ma bagat niemni in seama si cik urgentele sunt pana la ora 12 ... dupa nu mai este nicuna 8-| cred k ma duc pe targa .. oricum mam dus pentru k nu mai su[portam durerea .. am luat si un calmant dara fara efect ...

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
fara un consult amanuntit nu se pot preciza prea multe despre ce ar putea fi. este foarte bine ca ati mers la spital, si cu siguranta veti fi investigata si tratata, chiar daca nu imediat. cazurile sunt preluate in ordinea urgentelor

va urez o seara buna