TSH foarte mare

Boli de piele

Postata de Raluca-Gabriela1 cu 15 ani in urma.

Am facut analize la MedLife si am avut rezultate foarte proaste.Medicul de familie m-a trimis la un consult de specialitate la Inst.Parhon, insa acolo am informatii ca se patrunde foarte greu.Cine imi poate spune cum sa procedez pentru a fi programata in policlinica Parhon cat mai rapid? Multumesc

Raspunsuri (5)

valentina209

acum 15 ani

iti pot da nr de telefon a unei dr din spital unde cu programare telefonica poti face mai multe investigatii:dr.Boanta Catalina 0744649803 o suni si ii spui in mare despre ce este vorba in primul rind este o fremeie ce te intelege in orice privinta. multa sanatate

Elena991510

acum 15 ani

sau te duci acolo si impingi inainte 20-30 ron la aia care face programarile, si ai sa vezi ca imediat se gaseste o fereastra si pt tine.
Asa a procedat mama ieri si deja a fost consultata ...ce sa faci daca altfel nu merge..?

valentina111

acum 11 ani

mai oameni buni nu va mai luati dupa toata lumea care nu este informata si nici habar nu are cu ce se manaca Parhon.Deci se procedeaza astfel: iti trebuie in primul rand urmat acte :1 adeverinta de salariat sau talon de pensie daca esti pensionar,2 bilet de trimitere de la medicul de familie 3 buletin copie si original, apoi te duci cu toate astea la ora 7.30 sa fi acolo ti se va da un biletetel cu un nr de ordine apoi astepti cumine la usa cabinetului pana iti vine randul. si cam atat merge bn ordonat si civilizat eu personal in 2 ore am plecat cu raspuns cu tot cu tratament si alte investigatii care mi le a prescris Numai minciuni se vehiculeaza pe diferite site asta este adevarul ptr si eu am fost personal si sincer eram si eu la fel ca altii ingrozita ca ma va programa in cine stie cate luni sau nu o sa fiu consultata decat la anul si la multi ani , etc.Deci mergeti cu incredere si procedati asa cum am procedat si eu si o sa fie bine bafta tuturos si sanatate multa

Carmen

acum 10 ani

Buna ziua,

Va rog sa imi interpretati si mie aceste rezultate:

Analize SANGE:
TSH 5,86
proteina C reactiva 0,716 mg/dl (valoarea normala indicata in fisa:

Carmen

acum 10 ani

Buna ziua,
Va rog sa imi interpretati si mie aceste rezultate:
Analize SANGE: TSH 5,86; proteina C reactiva 0,716 mg/dl (valoarea normala: