tratrea acneie

Boli de piele

Postata de acivicaa cu 14 ani in urma.

spuneti mi va rog care modul corect de ingrijire a tenului cu probleme, ce produse dupa parerea dnv. sunt bune de folosit?

Raspunsuri (5)

ally

acum 14 ani

poi ce medici sunteti voi dak nu rasp la intrebari??????????????????????de ce vati mai facut medici atunci?numai k sa va dati mare?????????????

Aidi

acum 14 ani

Si eu am o problema cu tenul desi nu mai sunt de muuuulta vreme adolescenta. Cred ca ar trbeui un consult dermatologic si impruna cu medicul sa stabiliti ce tratament ar trebui urmat... Sunt f multe produse de ingrijire a tenului. Momentan eu folosesc ceva produse de baza de miere. Sunt de la Burt's Bees si sunt cat se poate de naturale. Le folosesc doar de vreo sapt, inclusiv o crema de fata, hidratanta, si pot sa spun ca sunt bune. Au in compozitie si acid acetil salicilic. Din pacate nu stiu daca se gasesc la noi... Din ce sunt si pe la noi ai putea incerca gama de produse de la Ana Aslan... Mult succes!

mariana georgiou

acum 14 ani

daca nu este acnee rozacee poti incerca 3 step anti blemish de la clinique este cam scump dar crede ma merita noroc!

lina

acum 10 ani

da ce tantalai trebuie sa fie daca nu au postat raspunsul

georgiana

acum 8 ani

buna ziua am tenul gras ce produse ar trebui sa folosesc din gama gerovital.cum as putea comanda produse din gama profesionala .