tinea corpus

Boli de piele

Postata de ANAMARIA114763 cu 15 ani in urma.

Este o ciuperca ca i-a aparut sotului meu pe brate intai si apoi s-a extins pe tot corpul. momentan face tratament cu BIAZOL de trei saptamani si tot ii apar, consuma un tub de biazol pe zi . VA ROG SA NE AJUTATI CU UN SFAT!

Raspunsuri (4)

simona546

acum 15 ani

pe messenger pot fii gasit

Mihaela25153653

acum 15 ani

Va pot oferi citeva produse naturale 100% pe baza de aloe vera forte bune care va pot ajuta. putem vorbi pe mess [email protected] sau la tel. 0745005188. Alegerea o faceti dumneavoastra. Doamne ajuta

simona546

acum 15 ani

Sa vindecat sorul,sau biazolul a avut efect

alina

acum 11 ani

poti incerca si cu exoderil crema !