sunt negi sau ce fel de umflaturi

Boli de piele

Postata de roxana3196067 cu 16 ani in urma.

Buna ziua!De cateva luni incoace imi ies in zona barbiei,gatului si in zona inghinal,zona inferioara a coapselor...niste negi asa micuti..si se inmultesc...Care poate fi cauza?Multumesc frumos...Sunt micuti si de culoarea pielii

Raspunsuri (1)

Aneta7

acum 16 ani

buna si sotul meu a avut negi sau nu stiu cum sa le zic, cresteau ca niste buchete. mai ales daca le taia cu lama. la fel a avut si cumnatul meu pe fata dar pana la urma a scapat de ei. a durat cam un an.