Simptom piele

Boli de piele

Postata de DobrinGeorge cu 10 ani in urma.

Am si eu un simptom de cateva luni bune, multi mi-au spus ca este pe bază psihica dar nu stiu ce sa cred..
Deci, sper sa nu ma credeti nebun :))
De cateva luni am un simptom ceva, e ca atunci cand merge ceva pe tine sau te gadila ceva, mi se intampla doar atunci cand am haine pe mine, un tricou sau ceva mulat sau o bluza doar atunci cand o haină mi se lipeste de piele incep sa simt acest simptom ca un gadilat sau ca o furnicatura fara amorteala nu este prurit deoarece nu e nevoie sa ma scarpin doar schimb pozitia sau misc tricoul/bluza.. chiar si cu plapama simt uneori, poate ca nu e niciun simptom si doar mi-l inchipui eu :)) nu stiu ce sa cred.. Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Dana

acum 9 ani

Aceleasi simptome le am si eu,cred ca este din cauza stresului!