Senzatie de arsura

Boli de piele

Postata de Andreea405 cu 10 ani in urma.

intrebareSalut. De 2 saptamani ma confrunt cu o arsura pe omoplatul drept, loc de unde acum 4 ani mi-au fost extirpate 2 veruci. Pielea este bine cicatrizata, nu este inrosita...dar am o senzatie constanta de arsura si intepatura. As merge la un control dar momentan sunt plecata din tara. Ceea ce mai pot spune este ca locul de munca pe care il am presupune si purtarea unor bretele...9 ore pe zi, care pot presa pe cicatrici. Dar , dupa cum am spus, nu exista semne ca pielea ar fi iritata, durerea este din interior. Multumesc

Raspunsuri (1)

Andreea405

acum 10 ani

Ceea ce nu am mentionat este ca senzatiile pe care le resimt acum sunt aceleasi de acum 4 ani, de dinainte sa merg sa inlatur verucile chirurgical. Este posibila, oare, o recurenta? Daca da..cum se nu apare nimic la nivelul pielii?