Scabie?

Boli de piele

Postata de Alind cu un an in urma.

Bună seara acum 3 luni am fost diagnosticat cu scabie și în maxim 1 luna mam scăpat și după 2 luni am început sa simt niște mâncărimi și sa îmi apară un fel de puncte rosi care zici ca apar din firul de par va rog ajutați-mă, sunt încă infectat cu scabie sau nu

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/totul-despre-scabie-raie_17255