sal

Boli de piele

Postata de bismarck cu 13 ani in urma.

de cativa ani imi ies niste bubite mici pe picior dar numai vara si ma manca si nu stie nici un doctor ce am

Raspunsuri (3)

acum 13 ani

Poate e o reactie alergica de la soare. Nu ai primit totusi un unguent pt calmarea mancarimii?

bismarck

acum 13 ani

ba da am primit dar nau folosit nici unul au trecut un pic siau aparut inapoi dar numai vara

Dana

acum 13 ani

si eu am avut asa cv... pe coapsa ....dar vad ka mi-au trecut..,kred ka e de la caldura..