RIDURI APARUTE PREMATUR

Boli de piele Riduri

Postata de victoria82 cu 13 ani in urma.

Am 25 de ani si inca de la 20 mi-au aparut linii fine in jurul ochilor.Am folosit o varietate de creme antirid,hidratante,masti,etc insa ineficienteAcum acele linii fine au devenit riduri adanci si arat cu 8 ani mai matura decat in realitate.Santurile nasolabiale sunt foarte adanci si sunt disperata........ce sa mai fac???!!Va rog sa ma ajutati!Sunt dispusa chiar sa urmez un tratament derma daca m-ar ajuta.Multumesc!

Raspunsuri (5)

colnago

acum 13 ani

Uite aici o crema pentru ingrijirea ochilor, si alte cosmetice naturale: http://www.gononi.info/ro/face/face7.php

Adrienne

acum 13 ani

Cred ca sunt riduri de expresie. Se pot rezolva cu ajutorul injectiilor cu toxina botulinica.

danyelin

acum 13 ani

Buna.Sunt masti care contin colagen.Te-ar putea ajuta mai mult decat sa folosesti tot felul de creme,cu tot felul de chimicale.Esti tanara si nu cred c-ar trebui sa disperi. Fiecare avem o structura genetica mai mult sau mai putin vizibila.Toate bune!

Alina

acum 10 ani

Buna ziua!problema asta o am si eu!in urma cu o săptămâna am împlinit 25 de ani insa ridurile au început sa-mi apară de la vârsta de 22-23 de ani!as vrea sa imi dați un sfat,ce as putea folosi pt a scapa de riduri!astept un răspuns de la dumneavoastră,va multumesc!

poianageorge

acum 7 ani

Eu am dat de un ser ce se cheama Pure pe internet. Ma bate gandul sa-l cumpar, dar e cam scump. La mine cearcanele sunt cele care imi dau batai de cap:)