rana aparuta spontan

Boli de piele

Postata de vladutzz cu 10 ani in urma.

buna ziua
am 19 ani si mi-a aparut pe partea laterala a gatului sub maxilar un fel de rana.a aparut spontan fara nici un motiv si se extinde.arata ca atunci cand se loveste cineva si apare acea crusta deasupra penru a se vindeca dar eu nu am patit nimic si a aparut spontan si in 3-4 zilre s-a cam extins(de la cativa milimetri acum e cam cat o unghie).ce ar putea fi?multumesc

Raspunsuri (2)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 10 ani

incercati crema triderm la 12 ore timp de max. 10-14 zile fara sa depasiti aceasta limita.

vladutzz

acum 10 ani

ok dar ati putea sa imi spuneti ce e?am fost la farmacie si mi-a dat baneucocin si betadin