Pungi sub ochi de cateva zile

Boli de piele

Postata de Boogdan cu 10 ani in urma.

Buna sunt Bogdan am 21 de ani , de cateva zile sunt racit si mi-au aparut pungi sub ochi ,la ochiul drept mult mai pronuntat decat la stangul .Am avut cearcane pana acuma ca si orice om da pungi sub ochi niciodata. Imi puteti da niste sfaturi cum sa scap de ele , daca o sa dispara de la sine sau ceva sugesti .

Raspunsuri (3)

Stoica valer

acum 10 ani

Buna Bogdan, am avut si eu probleme de genul.. si am scapat de ele cu pliculete de ceai , le inmoi cu apa calduta si le pui la ochi, le tii 15 minute, cat mai des faci procedura cu atat mai bine.Sanatate!!!

Boogdan

acum 10 ani

Trebuie un ceai anume? Am auzit ca ceaiul verde ar fi bun

Stoica valer

acum 10 ani

E bine si ceai verde