Puncte negre

Boli de piele

Postata de DEYUTZA NR1 cu 14 ani in urma.

Buna!Am 18 any si am un ten sensibil putin acneic si am multe puncte negre pe obraji si foarte multe pete.ce as putea face sa scap de pete si puncte negre??Multumesc anticipat!

Raspunsuri (4)

serban_florica

acum 14 ani

incearca produsele bioderma specifice tenului tau

roxx

acum 14 ani

buna,sfatul meu e sa te duci la dermatolog,eu am 17 ani si tot la fel am probleme cu punctele negre si acnee(nu prea grav),dar ma voi duce cat de curand la dermatolog,e cea mai buna solutie

colnago

acum 14 ani

Iti recomand produse cosmetice pe baza de Noni (Morinda citrifolia)

Karina

acum 8 ani

Salut , îți recomand să.ți începi viață sexuală , doar așa vei scăpa de coșuri sau acnee