PSORIAZIS

Boli de piele

Postata de vladoo7 cu 9 ani in urma.

ACEASTA BOALA ARE TRATAMENT?EU AM DOAR LA NIVELUL SCALPULUI...SE POATE EXTINDE?

Raspunsuri (1)

Laura13840187

acum 9 ani

Buna! aceeasi problema o am si eu...tot la nivelul scalpului. eu o am de vreo 10 ani de acum. Nu se extinde, cel putin al mine nu. Eu ma dadeam cu ulei Asorian cand apareau bubele alea. De vreo 2 ani nu mi-au mai aparut deloc, cel putin de cand ma spal cu samponul de la Vichy, Acela verde, pentru matreata si scalp sensibil. uite un link cu poza samponului http://ioanagrig.blogspot.ro/2012/01/review-vichy-dercos-anti-pelliculaire.html
de atunci nu am mai avut problem deloc...in nici un anotimp..
Bafta multa!!