psoriazis pustulos palmo-plantar

Boli de piele

Postata de libelula cu 14 ani in urma.

as dori sa aflu ce alte metode sint sa scap de aceasta afectiune cumplita,de 7 luni ma confrunt cu aceasta boala am cumparat si un tratament NEOTIGASON foarte eficace,dar avind miopie avansata imi poate dauna ochilor,cine doreste acest tratament,ma poate contacta la nr.de telefon:021/3461273 sau 0768620854.cine nu are probleme cu vederea este foarte bun.

Raspunsuri (3)

adrian

acum 11 ani

am cunoscut pe cineva care avea la fel ca si tine de ii tasnea sangele mereu din palme pana cand a mers la deleni -harlau satul p***aia judetul iasi la baba creanga si l-a vindecat complet era un copil de 10 ani,acum are 40 ani e tatic si nu mai are nicio problema.trateaza numai cu plante toata lumea o unoaste a vindecat zeci de oameni daca nu sute

mariana

acum 9 ani

Trebuie sa va faceti toate analizele, coproparazitologice, virusologice, etc.
E foarte important sa eliminati cauza.
Succes

ramona

acum 8 ani

Sotul meu are psoriazis de aproximativ 30 de ani. Nici nu cred mai stie cate tratament a incercat si cati bani a cheltuit. Dar partea p***a e ca cremele pe care le-a folosit au efecte secundare majore. Deci dupa fost mult timp de lupta cu aceasta boala la recomandarea unui farmaciste a gasit un tratament care sa il ajute.
A inceput sa foloseasca crema naturala pentru psoriazis si eczeme de la Derma E si cred ca nu l-am vazut niciodata sa de multumit de un produs.
La el functioneaza cu succes crema, o recomand.