Psoriasis

Boli de piele

Postata de monica436 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Fac tratament cu Humira din ianuarie 2013. La ultimele analize mi-au iesit Neutrofile segmentate 43,6, limfocite 47,4,MONI% 8,3,EO% 0,52. Ultimul test facut subcutanat in antebrat s-a inrosit, pata ac***a diametrul 16 fata de 12 la ultimul test. Am motive de ingrijorare? D-na doctor care mi-a citit ecografia la plaman a spus ca sunt predispusa la TBC si mi-a dat niste pastilute. D-na dermatolog mi-a spus sa nu le iau. Cum trebuie sa procedez si cat de tare sa ma ingrijorez in urma acestor analize. Va multumesc.

Raspunsuri (4)

costy

acum 10 ani

Buna ziua. daca aveti vreo injectie ramasa sau doriti sa renuntati la tratament as putea sa le cumpar eu
multumesc

stefan

acum 8 ani

CUMPAR HUMIRA 0737672302

criss

acum 8 ani

Humira , Enbrel Buna Ziua doresc sa cumpar medicamentul Humira 40 , Enbrel 50 Ofer un pret corect, doresc si solicit seriozitate maxima sunt disponibil si pentru deplasare 0722 964 498 Multumesc

costy

acum 8 ani

CUMPAR HUMIRA - ENBREL
Doresc sa cumpar
HUMIRA
ENBREL
ofer plata pe loc si un pret extrem de bun
solicit si ofer seriozitate maxima si discretie.
posibilitate deplasare
multumesc