Pitiriazisul rozat

Boli de piele

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

fac inot! am voie sa merg la bazin? vindecarea va fi mai lenta? multumesc

Raspunsuri (8)

Elena991510

acum 16 ani

intrerupe sedintele de inot ....
vb cu medicul si vezi ce tratament iti da

comentarii utilizatori

acum 15 ani

acum un an am descoperit ca am hepatita cu virus b, va rog sa-mi dati si mie un tratament naturist...sau nu numai..ms

comentarii utilizatori

acum 15 ani

fetita mea a fost diagnosticata cu aceasta boala pitiriazis medicul a spus ca nu exista tratament pentru asa ceva eu vreau un tratament va rog nu pot sa vad fetita mea cu asa ceva sunt distrusa pls va rog din suflet

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Aceasta eruptie poate sa reapara?daca da..ce pot face sa previn asta?am avut si eu..si cu ajutorul unui medic dermatolog am scapat...un "simplu"sapun si un unguent a facut minuni.:D

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am electroforeza,raportul a/g=0,89 albumin48,beta18,gamma24,TGO,TGP normale,antigeni negativi.Ce sfaturi imi dati?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Doresc un regim alimentar pentru hepatita B

comentarii utilizatori

acum 15 ani

va rog sa mi recomandati un tratament eficient pentru hepatita hb...va multumesc

comentarii utilizatori

acum 14 ani

mi-a aparut prima dat pe picior o pata de culoare roz,apoi mi-a aparut pe piet in jurul gatului pe gat si pe abdomen mai mici si cateva mici pe spate, am mers am facut testul micolagic si rezultatul a fost negativ, acum dermatologuk mi-a prescris o solutie preparata in farmacie totusi petele sau mai inmultit ce pot sa fac?? raspuns..