Pimafucort

Boli de piele

Postata de Ionuttt cu 10 ani in urma.

De curand am observat ca aceasta crema Pimafucort nu se mai fabrica(nu stiu din ce cauze) si e singura crema care ma ajuta impotriva unei boli de piele as fi foarte recunoscator daca mi-ati spune alta crema cu aceeasi compozitie sau de unde o mai pot comanda. Va multumesc

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai comanda de pe net, ca eu vad ca inca se gaseste pe net.Dar daca se gaseste pe net se gaseste si in farmacii.Ai incercat sa cauti la mai multe farmacii?