Pete solare de la strand

Boli de piele

Postata de AlexRazvan cu 10 ani in urma.

In urma cu un am am fost la un strand.Dupa vreo 2 , 3 luni mi-a aparut o pata pe mana stanga la nivelul cotului de culuoare maronie.Ce pot face ca aceasta sa dispara..am incercat o crema naturista de "Marul Lupului , galbenele si Arnica" si apoi am incercat si cu "CLOTRIMAZOL" dar tot nu se indeparteaza.
As dori un sfar cum sa o fac sa dispara. Multumesc Mult !

Raspunsuri (1)

Monica

acum 7 ani

Buna fa un amestec de azufre si zeama de la lamiie ...daca ii pata mica cam o kingurita de praf de azufre si zeama de la un sfert de lamiie