pete si dungi rosii , apar si dispar

Boli de piele

Postata de elandiana30 cu 13 ani in urma.

Imi apar de cateva zile pete si dungi rosii pe piele, la inceput ma mancau, acum nu. Am luat Claritine si Medrol. Daca stau in pat si nu fac nici un efort, dispar repede, cand ma ridic incep sa apara, ori pe genunchi, ori pe coapse, pe coate, maini, piept ( nu peste tot in acelasi timp) Insa dispar in maxim o ora. Dupa dush au aparut pe tot corpul apoi au disparut. Daca stiti de vre-un tratament, mai ales naturist, va multumesc.

Raspunsuri (5)

adina

acum 13 ani

am acnee cum o pot trata

Mircea

acum 13 ani

Stai numai in pat atunci daca atunci ele dispar:))

deea

acum 13 ani

acest lucru mi se int si mie numai ca mie imi apar cand ma enervez ,cand ma doare capul si cand sunt obosita:((((

Ninel

acum 9 ani

Imi apar pete pe gatsi pe spate care apar si dispar de la ce ar putea fii care este tratamentul

Alin

acum 9 ani

Boilor ie de la ficat