Pete rosii

Boli de piele

Postata de larisa293 cu 10 ani in urma.

Buna! De cateva luni imi apar pete rosii pe gat si decolteu, care dupa cateva zile in locul in care am avut pata se face uscat si imi " cade" piele , ca si cum as fi arsa de soare. In acelasi timp ma simt foarte obosita , ma doare stomacul in fiecare zi si am avut sangerari intre mestre de vreo trei ori. Nu sunt in Romania si nu prea am posibilitatea sa apelez la un medic, mentionez ca am varsta de 21 de ani, sunt putin speriata pentru ca nu stiu ce am. Astept raspuns, va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Dragos

acum 10 ani

Buna Larisa.
In ce tara esti ? Iti recomand o terapie care a dat rezultate la probleme de piele si sistemul digestiv.
Cand ajungi prin tara ?
contacteaza-ma la email [email protected]

MembruMobileApp1503059610

acum 6 ani

Larisa, spune mi cum e acum dupa atata timp cu simptomele ? Si eu am la fel ca tine😞