PETE ROSII SI ACNEE IN JURUL GURII

Boli de piele

Postata de ANAID89 cu 11 ani in urma.

AM PETE ROSII SI ACNEE IN JURUL GURII DE VREO 4 -5 ANII DAR MAI MULTE IN PARTEA DREAPTA PE PARTEA STANGA RAR APAR AM FOLOSIT O GRAMADA DE CREME SI SOLUTI DAR NUMIC NU DISPAR CE SA FAC

Raspunsuri (5)

colnago

acum 11 ani

Puteti incerca cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

La un consult dermatologic a-ti fost?

Ioana03

acum un an

Ați* sper ca AȚI vrut să scrieți

Marieta Nicoleta

acum 10 ani

Eu am avut foarte multe coșuri si puncte negre, timp de 10 ani de zile.
Am reușit sa scap de acnee si puncte negre după ce am găsit un medic dermatolog foarte bun si un tratament anti-acnee extrem de bun.

Doctorul mi-a dat sa îmi cumpăr tratament anti-acnee pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai(Tea Tree) de la Thursday Plantation.

Cremele sunt extraordinare, după ceva timp de utilizare deja tenul meu a devenit mai curat vizibil. Coșurile si punctele negre au început sa se usuce, si după o perioada au dispărut de tot.
Din ce mi-a zis doctorul cremele cu arbore de ceai(tea tree) sunt extraordinar de puternice in lupta cu acnee, ceea ce am si vazut si un alt mare avantaj este ca nu iti irita pilea asa cum fac in general produsele cosmetice sau cremele de cosuri din farmacie.

Iti mai recomand sa schimbi sapunul normal cu un sapun organic pe baza de ulei 100% pur arbore de ceai pentru a controla excesul de sebum foate bine si pentru o curate eficienta a tenului si a corpului.

Pentru pete, o prietena a folosit stick-ul natural pentru petele lasate de acnee si iritații ale pielii cu arbore de ceai tot de la ei, si a fost bun. Rezultatele au foarte vizibile la problemele ei cu petele.

diana

acum 9 ani

Recomand din propria experienta aceste produse din ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation.
Le-am folosit, le-am recomand si sunt multumita de ele.