Pete rosii pe piele

Boli de piele

Postata de LILY152 cu 12 ani in urma.

Am urmat un tratament timp de 1 1/2 luni cu controloc 40 mg si mottilium si mi-au aparut pe piele niste pete rosii de aprox.1-2 cm,ca niste coronite ,in mijloc ac***a culoarea pielii.(cam 6).As dori sa stiu daca este de la cest tratament si cum le pot trata.(intre timp am oprit tratamentul cu controloc si mottilium).Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Ciocirlan Virgil

acum 9 ani

Am fost la dermatolog si mi-a inscris diagnosticul 607. Initial medicul de familie a trecut 601. Ce reprezinta aceste coduri?