pete rosii pe fata

Boli de piele

Postata de annyolivia cu 11 ani in urma.

buna ziua , cu 2 luni in urma mi-au aparut 2 pete rosii care se exfoliaza pe tample si mai apoi pe partea stanga a nasuliu si una pe clavicula . acum am descoperit alta la limita dintre par si fata . imi putrti spune ce ar putea fi ? multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este nevoie de un consult de specialitate pentru a avea un diagnostic cert. Asadar, consultati medicul dermatolog.