pete rosii pe abdomen

Boli de piele

Postata de tonyz cu 10 ani in urma.

sa fie un simptom al unei infectii venerice

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermatolog.

tonyz

acum 10 ani

problema se pune ca mi am facut analize pt boli venerice in ianuarie si martie ...am facut iar un set de analize acum o saptamana si nu mia iesit nimic suspect ....dar...starile febrile tot continua cu amorteli de brate si picoare cemai ceva am ...

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna,
Ac***a in vedere suspiciunea venerologica, va indrumam spre un consult dermatologic-venerologic

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj

tonyz

acum 10 ani

nu stiu ce sa cred..mi-au disparut din simptome...adica sau estompat...a ramas doar oboseala resimtina in picioare si aproape in tot organismul ,,o oboseala care nu am cunoscuto pana in momentul de fata.....am 28 de ani sunt un caporal in cadrul mapn-ului....si am activitati destul de solicitante la locul de munca,,,din ianuarie anul acesta ma lupt cu aceste simp....deci a inp cu mancari-mi severe in zona genitala ...dupa o ora de sex neprotejat cu o tipa care se f....... pe bani restul nu mai comentez.. continuind cu o oboseala severa ..ianuarie toata luna la 8 seara eram la somn fortat eram praf de ne recunoscut obosit sub orice limita lucru care nu l-am cun. panain clipa aceea ..dupa care stari febrile ca de gripa dar total agresive fara transpiratie de nici un fel total nemaintalnit pt mine pana acum..dupa care a urmat furnicaturi la nivelul bratelor palmelor si talpilor ...ciudat rau chiar si cand eram in fotoliu la televizor...deci pt azi simptome ca furnicaturi stari febrile si oboseala sunt chestii normale pt mine la o zi de munca.......pentru DUMNEZEU ajutatim-ma va implor cu un raspuns ..cineva care a vut asemenea trairi.....si simtome...........?????chiar si acum FRIGE carneape mine ,,,ajutati-ma...repet mi-am facut analize medicale pe linie dermato venerica i ianuarie si martie 2013.....si inca un set acum 2 saptamani...nimic SUSPECT confirmarea cu doctorului de familie si dermato venerice de disp policlin militar BUZAU d-na DR iordache..drept raspuns poate un herpes genital restul doar vorbe AJUTOR ...??

ortance

acum 10 ani

faceti analizele ficatului, e posibila una din hepatite