pete rosii ca niste intepaturi de tantar ??

Boli de piele

Postata de odett009 cu 8 ani in urma.

Buna ziua de cateva saptamani imi ies niste pete rosii pe picioare ..arata ca niste intepaturi de tantar ...si ma mananca ...LA inceput cand ies sunt asa mai spre roz dupa cateva zile se inrosesc ...imi ies doar pe picioare mai jos de genunchi ...va rog frumos ajutati-ma cu un sfat ..va multumesc

Raspunsuri (1)

aspen

acum 8 ani

Daca iti apar peste noapte, e posibil sa ai plosnite in pat.