pete rosiatice pe corp

Boli de piele

Postata de riana cu 15 ani in urma.

Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat si o parere. De aproximativ un an au inceput sa-mi apara pete rosii-rozalii in forma ovala si cu timpul se maresc pe partile laterale ale trunchiului, la inceput putine, de vreo doua, trei luni mai multe. Aceste pete sunt nedureroase si produc foarte putina mancarime, aproape deloc. Ati putea sa-mi spuneti si mie dupa parerea dumneavoastra de la ce apar si la ce specialist sa ma duc la un control?!
Astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra.
Va multumesc foarte mult.

Raspunsuri (2)

riana

acum 15 ani

Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat si o parere. De aproximativ un an au inceput sa-mi apara pete rosii-rozalii in forma ovala si cu timpul se maresc pe partile laterale ale trunchiului, la inceput putine, de vreo doua, trei luni mai multe. Aceste pete sunt nedureroase si produc foarte putina mancarime, aproape deloc. Ati putea sa-mi spuneti si mie dupa parerea dumneavoastra de la ce apar si la ce specialist sa ma duc la un control?!
Astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra.
Va multumesc foarte mult.

Stelurina

acum 14 ani

riana....trebuie sa mergi URGENT la un medic dermatolog.
succes.