pete piele

Boli de piele Acanthosis nigricans

Postata de icemantm cu 8 ani in urma.

Buna seara. Am si eu o problema,de circa doua saptamani au inceput sa-mi apara niste bube pe mine in special seara de diferite dimensiuni,de culoarea pielii inconjurate de o roseala,daca ma scarpin sau cand fac baie se maresc foarte mult,deseori ma umplu pe tot corpul dar dimineata si pe timpul zilei dispar. Mentionez ca nu am mancat aceeasi mancare in fiecare seara si nu beau alcool decat foarte rar,si mancarea din care am mancat au mancat si altii si nu au nimic. cand apar ma mananca foarte tare si simt o usoara durere in partea dreapta sub coaste,nu e durere propriu zisa e ca si cum ma apasa ceva acolo. Stiti ce ar putea fi? Va rog mult,daca ati mai auzit sau daca banuiti vreo boala sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns.

Raspunsuri (1)

Utilizator11605899021

acum 3 ani

Buna! Aceleasi simptome am și eu. Ai descoperit de la ce anume apare sau vreun tratament?