pete maronii

Boli de piele

Postata de MONICA CORINA cu 11 ani in urma.

mi-au aparut pe piept si pe maini pete maronii care dupa cateva zile dau semne de vindecare adica in mijlocul petei pielea isi revine dar incep sa apara altele si sa ma manance cele vechi. ce as putea avea?

Raspunsuri (1)

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna,
leziunile in dermatologie seamana destul de mult, este dificil sa pui un diagnostic fara sa vezi pacientul sau macar o imagine. Va recomandam un consult dermatologic de specialitate.

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj