pete de piele uscata

Boli de piele

Postata de anna_anna_H cu 12 ani in urma.

buna seara. de curand am observat pe brate niste pete de piele uscata, cateva...2-3 pe un brat, 2-3 pe celalalt. ocazional,la cateva zile ma si amnanca acele pete. nu sunt iritate, purulente ori rezultatul vreunui cosulet,pur si simplu au aparut.mai demult vazusem si pe un picior o astfel de pata dar nu am bagat-o in seama.nu sunt mari petele,au cam un centimetru in diametru.

Raspunsuri (3)

anna_anna_H

acum 12 ani

v-as ruga daca imi poate raspunde cineva,va rog mult!

anna_anna_H

acum 12 ani

va rog imi poate spune cineva ce sa fac??de la ce sunt petele?cum pot scapa de ele?

anna_anna_H

acum 12 ani

imi poate spune cineva cum pot scapa de ele sau de la ce sunt?