Pecingine

Boli de piele

Postata de kalexa cu 8 ani in urma.

Buna seara!Cand eram mai mic cred ca am avut pecingine....am fost la doctor iar el mi-a smuls firele de par ceea ce nu este recomandat si mi-a facut trimitere la un spital mai specializat...mi-am tratat,mi-au dat remediu si au zis ca o sa imi creasca parul....aveam 9 ani iar acum la 17 inca tot nu mi-a crescut ...e o pata in partea stanga si as dori sa stiu de ce am nevoie ca sa imi creasca la loc...am cateva fire dar nu destule..daca e nevoie trimit o poza ca sa vedeti despre ce e vorba.M-as bucura foarte mult daca m-ati putea ajuta !!!

Raspunsuri (1)

Dr.Dutescu

acum 8 ani

AR FI NECESAR SA SPECIFICATI CE DIADNOSTIC VI S-A FIXAT ATUNCI LA EXAMENUL DE FIR DE PAR .DACA A RAMAS O ZONA FARA PAR INSEAMNA O ZONA DE CICATRICE SI ACOLO NU MAI CRESTE NIMIC .TRANSPLANTUL SE PAR ESTE O SOLUTIE.
DR DUTESCU