pata rosie pe nas

Boli de piele

Postata de marieta07 cu 11 ani in urma.

pata rosie pe nas

Raspunsuri (7)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

va rog sa specificati varsta, de cat timp a aparut, daca se asociaza cu o umflare a pielii sub pata rosie; comunicati-mi aceste detalii si va voi da un sfat.

marieta07

acum 11 ani

am 55 de ani pata a aparut de 15 ani nu se umfla decat se schimba culoarea cand rosu mai inchis si mai deschis nu a disparut nici o data . va multumesc

SanduDany

acum 11 ani

Buna ai gasit un raspun si eu am la fel.

Carmen

acum 11 ani

Buna ziua , am 21 de ani , mam trezit dimineata cu o pata destul de mare , de culoare rosu spre maro chiar pe varful nasului, nu ma doare exagerat si numai cand o apas , nu isi schimba culoarea daca apas cu degetul pe ea , ce ar putea fi ? Va multumesc pentru raspuns

Iulian

acum 9 ani

Buna Carmen,ai gasit raspunsul si eu am aceiasi problema.Multumesc

SanduDany

acum 10 ani

Buna Carmen,ai gasit raspunus,te rog raspundemi si mie.

ana

acum 10 ani

buna seara, am un bebelus de 10 luni si de vreo 2 saptamani i-a aparut pe nas o pata rosie in reilief care la mijloc e putin mai deschisa la culoare si tinde sa se descuameze.Ce poate fi, ca alte pete pe corp nu au aparut, asta e singura? va multumesc!