pata moro pe calcai

Boli de piele

Postata de claudiapetrea cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Astazi am vazut ca mi-a aparut pe calcaiul stang o pata maronie, neuniforma. Nu e umflatura, nu ma doare, e ca si cum m-as fi murdarit de ceva, precum tinctura de propolis...poate fi o boala de piele? Trebuie sa ma prezint de urgenta la medic? Precizez ca ieri dimineata nu aveam absolut nimic. Va multumesc!

Raspunsuri (2)

kasho

acum 13 ani

Ar putea fi o ciuperca incearca crema lamisil , dar mai bine consulta un dermatolog

claudiapetrea

acum 13 ani

multumesc frumos pt raspuns..